JESTEM MISTRZEM

28 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej w Skibniewie rozstrzygnięta została XIV edycja konkursu JESTEM MISTRZEM.

Konkurs był adresowany do trzecioklasistów ze szkół podstawowych z terenu gminy Sokołów Podlaski – Grochowa, Nowej Wsi, Przywózk i Skibniewa.

Składał się z trzynastu zadań. Po każdej turniejowej rozgrywce drużyny otrzymywały punkty. Ich łączna suma zadecydowała o końcowym wyniku.
Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwało jury w składzie: pani Anna Wyszomirska- nauczyciel Szkoły Podstawowej w Grochowie, pani Bogumiła Płatkowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi, pani, pani Małgorzata Patejko - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Skibniewie. Konkurs prowadziła pani Iwona Olędzka.

W tym roku tytuł MISTRZA i Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Oświatowego im. Marianny Frąckowiak w Skibniewie zdobyli trzecioklasiści ze Skibniewa w składzie: Wiktoria Karpińska, Julia Retko, Kinga Skibniewska.

Miłym akcentem był występ kółka teatralnego prowadzonego przez panią Joannę Próchenko z przedstawieniem „Rzepka”.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy.
Cieszymy się, że konkurs Jestem Mistrzem od wielu już lat spotyka się z niezmiennym zainteresowaniem oraz przychylnością dyrekcji szkół, nauczycieli, rodziców i uczniów. Zapraszamy za rok!

Iwona Olędzka